O nás (radši ne)

Haha my

1. ledna 2010 v 16:15
Tuto rubriku byste mohli ze zdvořilosti nečíst :D

Terka-chan

NESNÁŠÍM: je toho hodně, tak jen stručnej výcuc: fillery, kopr, matiku, školu všeobecně, L (doufám, že mě Penguin nezabije), sitcomy a neaktivitu některých mých přátel a přítelkyň, co se psaní ff týče.
MÁM RÁDA: anime(ale ne mangu - jsem divná?),FanArt, svýho psa, knížky a YAOI (a než začnete ječet pomoooc, úchyl, tak vězte, že jenom občas)
Když mám čas, obvykle čučím do monitoru, a buď píšu ff, nebo koukám na anime, prolézám blogy svých kámošů, případně stahuju písničky a u současně s tím jsem pečená vařená na ICQ a na YouTube. Pokud nesedím u PC, tak jezdím na koni, hraju badminton, čtu,poslouchám metal nebo venčím svýho čtyřnohýho miláška, nejlíp s foťákem v ruce.
MOJI OBLÍBENÍ MANGA BOYS: Sasori, Kiba (ten z Naruta i z Wolf´s Rainu), Kira, Itachi, Deidara, Yuki Eiri aaaa...SASORI!!! (protože Sasoriho není nikdy dost)

Tak Sayounara a pamatujte : metal je věčný.


Penguin

Nesnášim žvatlání o sobě.
Taky vám nic neřeknu.
Jen to, že mě štvete.
A to, že co píšu v jednom článku z 1.1.2010 ve třetím řádku nebývá pravda.
Celé dny sedím u počítače - buďto na něco koukám nebo se nechávám někým otravovat na ICQ/na Xichtbooku nebo pařím CS nebo něco kutím v nějakém grafickém programu nebo dělám nějaké webové stránky (protože pak můžu machrovat, že (ne)umím HTML, CSS a PHP).
Poslouchám vše, co má aspoň trochu hudebního nebo jiného nápadu - nejčastěji rock, dobrý a tvrdý metal (nechť se mi Terka směje, že nevím, co je metal; ale prostě tím myslím ten "nářez" - pořádný basy a opravdu tvrdou muziku. Smutný je, že je toho málo, a spousta věcí se za nálepkou metalu skrývá, i když to metal, podle mě, není.), mám ráda i vážnou (hraju na piáno, začínám s varhanama, jo, těma takovejma kostelníma s pedálama :D), a prostě jiné dobré písničky i jiných žánrů - ale s DnB, rapem, hip-hopem a já nevím co ještě, na mě moc nechoďte.
Jsem fanda všech různých seriálů (hlavně vtipné - Comeback, Simpsonovi, Zoufalé manželky, HIMYM, Glee, dobré anime), Deidary z Naruta, L z Death Note, Ozzáka z Comebacku. Taky mám ráda některé seriály nesitcomoidního žánru - třeba Vampire Diaries.
Z filmů mám asi nejraši ty od Jiřího Stracha (Ďáblova lest, Brainstorm, Tři životy, Anděl Páně...), další české filmy (např. Knoflíkáře, Rytmus v patách), a pak mi nevadí některé americké hovadiny. Z herců českých mám nejradši asi Vojtu Dyka a z těch zahraničních zesnulého Heatha Ledgera.
Jsem divná, protivná, na všechny řvu a je lepší mě zbytečně nefráždit.

Ozzák s váma.


 
 

Reklama