Novinky z blogu

Bitte schön!

14. února 2011 v 12:24 | Penguin
Tak byla na layforu zase jednou vyhlášená soutěž a já se rozhodla odstrašit všechny lidi svým výtvorem - a pak fanoušky Heuréky velmi nepovedeným pokusem o plakát s šerifem Jackem Carterem.
Ehm. Mělo to mít jen účel návrhu interiéru, tak co už.
Aktuálně dost projíždím, takže pokud jste nezaujatý pozorovatel a je vám to u řitního otvoru (jak říká naše češtinářka), klikněte na odkaz níže a pomozte chuému študákovi k nějakému tomu hlasu.
Danke! Zde je odkaz, teoreticky (a menuju se Penguin! teda nemenuju, ale nějaký lamy mi tak říkaj :D)
P.S. Zdravím z lyžáku! To čumíte, že je v Krkonoších FiFina, což? I když, 40 kB/s je tu světový pohár v surfovacím lyžování. A čumák jsem hodila třikrát + třikrát na vleku. Nemůžu za to, že ta kotva jezdí tak rychle! No, tschus, lidi.

Tak jsem se probrala ze zimního spánku.

6. února 2011 v 13:41 | Penguin
*rozhlíží se, neboť tu nějakou tu řádku dnů a týdnů ani nepáchla* Nazdar děcka, jak jste se měly (měla, pro rýpavé)? Já nebudu lhát, mně to moc nešlo, ale to na to nemá vliv. Ovlivněna asi tím, že moje nehty na rukou mají tmavě až černě fialovou barvu jsem se rozhodla udělat tomuhle blogu (už zase) novou bundu (to slovo používám deprivována z toho, že nebudu mít novou na lyžák, na který frčím už v sobotu, baj d wej) a snažila jsem se o jistou uměleckost (a zase se dostáváme k těm nehtům) a vyšlo z toho cosi, co se mi velmi líbí (těžko říct, ale po jistých okolnostech jsem se rozhodla být sebevědomá, až to bude bolet) a u čeho si nejsem jistá, že to půjde nastavit. Toš, pokochejte se zatím pohledem, já to během dne nějak zkusím. Howgh.
lay_2011_nahled

Winner!

25. prosince 2010 v 13:00 | Penguin
Muahahaha. :-) Děkuji layforu za fakt dobrou soutěž.
A co jinak? Co Ježíšek? Přinesl něco? Mně batoh, do kterého by se můj obrnoťas vešel dvakrát, černou  myš se stříbrnejma kytkama, podstavec s větráky pod noťas, měkké balíčky a černé povlečení! Ou yeah.

Ja, Einschlag.

25. listopadu 2010 v 19:27 | Penguin
Hrajeme s Terkou při němčině Lodě: "Paní profesorko, jak se, prosím, řekne zásah?" "Jako myslíte třeba policejní?" "Ne, prostě jako trefa." "Paní profesorko, paní profesorko, ony určitě hrajou lodě a proto to chtěj vědět?" "Nené..."
odd
OK, poslední layout tu moc dlouho nevydržel. Jenže, jak to tak u mě bývá, přemohla mne má podzimní deprese (ha ha ha) a ke všemu mi už asi třetí den bubnují do uší My Chemical Romance s Na Na Na. Takže jsem nějak tak začla přes sebe plácat barevné proužky s různým nastavením prolínání... Vzniklo z toho pozadí (veselé - přirozená obrana mozku či prostě té sviňky, co produkuje ty hormony smutku či co...), plácnut na něj byl bálý pruh, písmenka podobná těm z předchozího layoutu, německy psaný navigační proužek a dílo bylo dokonáno :-D
odd

odd
Tak to by bylo asi vše, co o lovu Chucka Norrise vím. Mějte se famfárově. I <3 BMT.

Unglaublich.

14. listopadu 2010 v 16:33 | Penguin
avatar
Když se nám Terka [bývalá chan] zase přihlásila k autorským právům na cakacaka a mně se ta fialová zrůdička okoukala, sedla jsem si k Zacovi (tak odteď říkejte mému laptopu) a vytvořila toto. Vlastně na tom nic není, ale já se prostě zamilovala do dafontu Harabara, který jsem objevila díky Leesh, napsala jsem jím cakacaka, třikrát, plácla to na sebe, tabletem napsala Terka & Penguin a více méně to bylo hotové.

To by bylo asi všechno, co o lovu krevet vím.
Jdu zase chrchlat. Možná cvičit na varhany. Možná hrát na housle. Možná nedělat nic. Možná jít zase poslouchat nahrávku naší loňské komořiny a melancholicky si u toho pobulet.
Je to krize *chrchli chrchli*
Memento mori.

Už zase?!

16. října 2010 v 14:17 | Penguin
I když jsem byla na předchozí layout neskonale hrdá, považovala jsem to za grafický výtvor svého života a bla bla bla, kdesi cosi, hňa, na to, jak je venku, byl moc letní. Takže jsem zasedla k noťáskovi a vypatlala jsem tohle. Je to hodně fialové, a podle toho, jak je ta ruka v záhlaví tlustá a ošklivá, se dá i soudit, že je moje. No. Je to moc nalevo a úzké, nenastavené to vypadá velice hezky, ale takhle je to docela nic moc. No, já brzo zase něco vytvořím.
fsdfs
Trochu jsem se i inspirovala tím, s čím zrovna soutěžím na layforu, svou fialovou košilí (viz obrázek), svou divnou podzimní náladou, kvůli které celou naši ves otravuju rachocením koleček svého skateboardu (viz obrázek), ale docela dobrou náladou - nacpala jsem se do úzkých kalhot a dobře mi k nim jdou kecky (viz obrázek).

Jo. A, doufám, že Terka nebude protestovat, oficiálně je tohle už jen můj blog, a bývalý Terky-chan blog. Ale pořád si sem může přidávat, co chce. Mně je to jedno :-)
-> EDIT! Nee-chan se (viz níže-komentáře), pod mým chytře vymyšleným vydíráním (viz výše :D) k tomuto jím zapomentému chudáčkovi blogu zase doznala :D Takže don't worry :D Ale doufám, že sem v tom případě něco přidá :-P

Miláčkové moji!

13. října 2010 v 17:57 | Penguin
Pokud se vám líbí tento fialový chudáček, můžete mu, chudáčkovi, dát hlas zde. Poznáte ho tak, že je podepsán mým nickem :D Děkuji vám převelice, chudáčkovi to vyřídím, kdybyste na něj byli hodní! 

PROSÍM! Za každý hlas Vám budu zavázána :D

13. srpna 2010 v 12:44 | Penguin
Už zase soutěžím, teď vypusťte můj egoismus, že i se svými strašnými výtvory někam lezu, ale kdyby se vám líbilo tohle
retro
dejte tomu hlas TADY :-) Já vím, že veddle těch krásných ostatních je ta moje ubohá, ale za každý hlas budu ráda... A i když nemám ráda to podlplácení, kdybyste se s dobrou vůlí přiznali k tomu, že jste mi tam ten hlas dali, já vám to nějak oplatím :D Ale prosím vážně hlasujte jen, když se vám bude můj výtvor líbit :)

Nesmyslný článek

21. července 2010 v 21:28 | Penguin
TVD
Začínají pro mě prázdniny v pravém slova smyslu, tedy žádný relax, žádné flákání se doma u Naruta s vysokou skleničkou frappé s hodně cukrem a spoustou ledu, tj. napřed jedu na vodu, pak na dovolenou, a pak na "vědecký" tábor - no, jako že tam bude hodně přednášek, a jak jsem se na to dívala, ničemu z toho nebudu rozumět. Ale abych řekla pravdu, na následující týdny se těším, přece jen není zdravé zevlovat pořád u Vilíka (hučí to a nereaguje to, je to moje nenahraditelné a milované PC). Nebude čas na nic, a kdyby byl, WiFi je moc velký luxus na to, aby byl všude, čili až do půlky srpna BYE BYE.
Všechny žádosti (vím o dvou :D) vyřídím po tom všem, tj. se tímto omlouvám, že si budete muset počkat nebo to vzdát (taky možnost, já jsem nespolehlivý člověk :))
(sáfra, ani nevím, proč jsem dávám svůj prehistorický avatar s TVD) (asi se to dá vysvětlit s tím, že po tom, co ta potvora Katherine tak perfektně oblbla chudáka Damona a pak tak přesně fikla strejcovi Jonathanovi prsty, se děsně těšim na druhou sérii.) (do té doby - ať žije Naruto!) (a nesmějte se mi kurňa, že je to blbost a pro malý děti!) (není!) (btw já malý děcko jsem) (howgh.)
P.S. Můžete přesvědčit Terku-chan, aby vám sem v době mé nepřítomnosti po SVÉ NĚKOLIKAMĚSÍČNÍ nepřítomnosti něco hodila :-P)
P.P.S. A když by někdo hodlal argumentovat tím, že i já kašlu na literární část tohoto blogu svojí a Terrri nečinností se 777, vězte, že čekám na ty mrchy múzy, které ne a ne přiletět, a na zrušení rozhodnutí Terrri s tím seknout.)

DOST DŮLEŽITÝ EDIT: Velmi se omlouvám, všimla jsem si, že mě hodně lidí prosilo o tenhle lay, a já si toho nevšimla (obvykle sleduju Poslední komentované... ale nějak jsem to tam nezaznamenala). Všem bych tímto chtěla poděkovat za všechny ty chvály, a pokud by ho stále někdo chtěl, ať mi napíše sem do komentářů nebo do g-booku, a prosím i s blogem, v tom článku je to špatně napsané, nerada posílám někomu něco svého, když znám jen jeho email, tak bych vás poprosila i o blog, protože (ne, že bych vám nedůvěřovala) bych lay nerada někam poslala, a pak ho už nikdy neviděla (jako s mi to už jednou stalo). Ještě jednou se omlouvám.

Změna je život...

12. července 2010 v 14:43 | Penguin
roxy
Včera tu už jeden takový článek byl, stejně jako layout. Hodně se mi líbil, když jsem ho vyráběla, ale když jsem ho nastavila, pekelně mě zklamal. Hned jsem si sedla k Vilíkovi a opravila ho, a to je to, co tu můžete vidět teď. Co se týče mého hodnocení, docela se mi líbí, dokonce si myslím, že je zatím z těch uplynulých nejlepší. Mírně jsem se inspirovala s-unny, co se týče toho stylu atd., proto je uvedená v záhlaví, ale snažila jsem se být i originální, a třeba ta koláž, tak s tou jsem si hrála dost dlouho. Původně to totiž mělo být tak, že by tam byl Ozzy a Tarja, a bylo by tam "Hledejte 5 rozdílů". No, to se vymklo z rukou, a tak je z toho prazvláštní letní koláž s žabkama od Roxy, balónky, zajímavostí cedule z Prahy z Pařížské, a z Paříže z Pražské :D, no a právě nebohý Ozzy s Tarjou obklopení všemožným bordelem.

A taky jsou ode dneška v sekci O blogu podkategorie, o nás, odkazy, g-book a další... Ještě doplním. Heh, musim si to užívat, řekla bych, že po čase se mi ten lay zase líbit nebude. :D

muhehehe.

6. července 2010 v 20:19 | Penguin
dík
No, neměla jsem co dělat, když se mi tu ze stránek ČT stahuje Ďáblova lest... Takže jsem splácala poděkování za to, že vás tu byly už 3000! to jest náhodou hustý. i když to tvoří zejména známé tváře, že :D
btw: To, že Česká televize točí blbosti, je jen předsudek (díkybohu ho tolik lidí nevyznává :-)). Možná někdy, zčásti, oprávněnej - ale jedno vám povim: co natočí Jiří Strach, to nebejvá blbý - namátkou Anděl Páně, Tři životy - perfektní pohádky (štvou mě všichni, že když dávaj Béélišku ze mlejna, tak se z toho všichni po... a když dávaj tyhle dvě pohádky, nikdo nic, ani muk), Operace Silver A, a můj oblíbenej Brainstorm; nebo kde hraje Vojta Dyk... No, fajn, to nebejvá blbý z principu. (O mně je všeobecně známo, že se mi líběj kluci s jménem od V... No, minimálně co se týše těch skutečnejch, se to dost nemýlí :D Jeden je můj nejlepší kamarád, a ten další... Hm, radši mlčim).
No a Ďáblova lest má obě kritéria :D Tak mizim, howgh, a jak bývá mým zvykem, k jubileu splácám možná i už zase novej lay... Tenhle se mi už okoukal :D Ale pokoušim se o novej už pár dní, a furt nic. Všechno po třech hodinách práce nenávratně mažu a začínám znova :D

Kterak si Penguin řekla, že v jednoduchosti je krása, a neblaze to skončilo.

29. května 2010 v 23:04 | Penguin
No, měla jsem zvláštní náladu a z ten starý vzhled ve mně vyvolával zimní náladu, která je sice úplně stejná, jako moje nálady jiné, avšak také stejně blbá, a proto jsem se rozhodla jej změnit.
Začlo to nevinně. Řekla jsem si, že to bude zelený. Pak, že tam budou limetky, načež jsem si uvědomila, že bych si dala mojito, pak sem si řekla, že by to chtělo něco letního, tak jsem dala do dA "summer" a vyhrabalo to u ženskou, no a protože mi ta koláž nevycházela, doplácla jsem to jakýmsi slunečníkem. Pak mi též došlo, že mám z nějakého důvodu vypojený tablet, a tak jsem si ho zapojila a začla ještě čmárat :D (rolujte na konec stránky! to je cakacaka lodička, co? :D)

No, už držim zobák. Kdyby se strhla jó velká vlna nevole, vrátím ten starej lay. 

Danke schön

23. května 2010 v 12:58 | Penguin
TOPlist asi kecá, nebo se minimálně neshodl s BlueBoardem, ale podle jeho informací tu bylo už přes 2000 lidí, což kupříkladu web naší šáhlé třídy sbíral pár let (my fungujeme přes 5 měsíců). Dík!

Jo, a k tý změně mám takovou zvláštní náladu, takže možná změním lay :)

TROCHU PASSÉ, ALE EDIT: DĚKUJEME I TĚM NAŠIM CHLAPCŮM ČESKÝM ZLATÝM, ŽE JIM UKÁZALI, ŽE TADY U NÁS HOKEJ UMÍME HRÁT! HA, A PRO NÁS DYNAMÁKY-MOELLERÁKY-EATOŇÁKY JE TO DOUBLEMISTROVSKÁ SEZONA, DÍKY HOŠI!

NEPASSÉ EDIT: Až se budu jó nudit, což asi tenhle tejden budu, na ten lay pohnu bulvou :)

1000... tak už víc, no.

13. dubna 2010 v 16:37 | Penguin
Éj, tak už vás tu bylo přes tisíc :D Kdybych mohla bejt na Vilíkovi, tak vám za to poděkujem nějak okázalejc... Ale zatim to vypadá, že do provozu se rozchrčí až ve čtvrtek, takže zatim jenom:
DÍK ZA 1000! THANKS FOR 1000! DANKE FÜR 1000! ARIGATOU! 1000!
Prostě chápete, no... Fakt dík :-)
a avatar z layforu, že ano :D
Edit: Asi, aby se neřeklo, až se Vilík zas rozchrčí, rozhučí a bůhvíco ještě dělá, když je šťastnej a blaženej, malinko upravim dess. Ne fatálně, jen mě vys**** ta žlutá. Takže nazdar.
 
 

Reklama