Grafické blbosti

Šťastné, veselé a jeden test z literatury.

18. prosince 2010 v 19:04 | Penguin
xmas
Tak jo. Dnešním dnem jsem zase o rok starší a pěkně mě to frustruje, protože jsem stejně to samý zakrslý pískle jaké jsem vždycky byla a vždycky budu :-D A taky mě štve, že i na ten poslední vyučovací den roku 2010 musíme psát z řeckých a římských týpků. A po Vánocích ze všeho možného dalšího. Shit.

Jinak, je to sice trochu předčasné, ale protože potřebuji jedno péefko odeslat do Německa, vyrobila jsem je už teď. Pochybuju, že by je někdo použil, ale anglická a česká verze je vám plně k dispozici bez podpisu ani ničeho podobně vlezlého.

Je to z mých fotek a fontu Never Let Go a Times New Roman. Takže si to nepřivlastňujte, sic dostanete do vašeho PC/laptopu moji myš, a věřte mi, tak strašně nevypnutelně barevně bliká, že by z toho hráblo všem. Štastné a veselé, lamy.

"Možná by se ti mohlo hodit tohle, šlohnul jsem to z baráku mýho otce."

16. července 2010 v 18:39 | Penguin
Nebo tak nějak to bylo, a kdo neviděl Percyho Jacksona, asi nepochopí. Kamarádka mě prosila, ať jí udělám na plochu nějakou koláž s converskama, inu, koláž z toho asi nevznikla, ale za to cosi s okřídlenýma keckama a zmínkou a našem společném oblíbenci Lukovi jo. Má to průhledný pozadí, aby se to dalo nastavit s jakoukoli barvu na ploše, a zároveň malý, aby se to dalo umístit doprostřed nebo si k tomu někde přidělat ty okraje a umístit si to na ploše, kam bude libo. Akorát bych nedoporučovala černou, protože jsou tam černý obrysy a černej text :)
converse
Je to zmenšený, když si to uložíte, bude to větší :) Jinak větší zobrazení - pravý čudlík myši -> Zobrazit obrázek či ať si to každý vyřeší ve svym prohlížeči, jak chce. :) Můj Firefox taky umí "Nastavit jako pozadí plochy..."
Kdo chce, ať si to dá v klidu a bez jakýchkoliv starostí jako wallpaper, zdroj tam není, aby to nerušilo, ale kdo by chtěl zkopírovat, nechť udá zdroj, a kdo by to zkopíroval a ještě vydával za
svý... Možná by mu někudy proletělo pero z tabletu, kterým jsem kreslila ty křídla. To berte vážně.

Letíme!

3. dubna 2010 v 20:01 | Penguin
Hrozně se mi líbí takovéty lítací obrázky s těmi efekty, (třeba jako tadyty cool od Strangeba z layforu), že jsem si řekla, že něco podobného zkusím taky. Jak hrozně to dopadlo, posuďte sami.
Někde jsem vygooglila nějakýho snowboarďáka, a takhle špatně to s ním dopadlo: :D
nahled
Kliknutím na náhled se to (možná) zobrazí celý...
Nekopírujte bez zdroje, blah blah a x.o.x.o.

Oddělovače divné, načmárané, a ve stejném duchu jako tamten.

20. března 2010 v 18:32 | Penguin
omhg
hláška - copyright Káky
wtf
xoxo

Divný sou, divný... Moc dobře se na počítači nekreslí a navíc škrábu... I když to byl zčásti účel... Ne vždy světí prostředky :D

Jinak kolečko s céčkem uprostřed atd...

Oddělovač

20. března 2010 v 14:13 | Penguin
Trapnej a blbej :D Minutová práce s tabletem :D

oddelovac
100% kolečko s céčkem uprostřed, takže dyžtak se zdrojem (klidně pidimidilinkatým...)
 
 

Reklama