Září 2010

Dva obrázky z Mnichova, které nemají s Mnichovem pranic společného :D

29. září 2010 v 21:39 | Penguin |  Fotky
converse autumn
Inu, včera jsem se vrátila z výměnného pobytu, to víte, přátelské vztahy se udržovat musejí, a krom opravdu skvělého piva s příchutí grapfruitu (jednu flašku jsem před chvílí vyžumkla při sledování Dokonalého světa) jsem přivezla i skoro přeplněnou paměťovku svého drahocenného červeného Lumixka (hej - viděli jste Eurotrip? Blbost, vím, ale víte jak se tam ten kluk chlubil, že fotí jakousi Leicou? Můj Lumixek MÁ objektiv od Leicy! :D). Já sem zatím dávám jen dvě takové pseudoparaumělecké, jedné s mými fake-converskami (kdyby jste se divili, proč jsou ty nohy tak hnusný - je to easy, jsou moje) a druhá s opravdu hezkým stromkem, jež si poklidně roste před mnichovskou synagogou.

Jo, btw, ten je v Celém článku. :-D

Still not dead!

12. září 2010 v 17:21 | Penguin |  Avatary
Tak jsem na cakacaka dlabala docela dlouho, že? Už jsem na tom skoro jako Terka-chan :D Ale tak se apsoň hlásím se čtyřmi avatármi, na které mi přišla chuť, když jsem na layforu našla tyto perfetkní textůry od K... Asi jsem je svou činností znehodnotila :D Aspoň víte, že žiju, i když to asi nikoho nezajímá, a to, že tak na 45% je putna dokonce i mně.

don
d
d
d

Od K jsou ty nápisy, a já pod to akorát udělala ta vektorová pozadí a barevně podělala :D Hlavně ten poslední je katastrofický. No, ale já měla vectormood, protože předtím jsem si vyráběla wallpaper na plochu svého milovaného notebooku, který stále nemá jméno, což je deprivující, protože se mi stýská po láskyplném nazývání počítače Vilíkem. Ten chudák vypojen stojí ve stole, a jeho monitor a bedýnky již vypomáhají notebooku. Ale řeknu vám, dělat grafiku (dá se tomu tak říkat u mě? asi ne) na dvou monitorech je brilantní :D

Náhled mé plochy ZDE, prosím všechny Narutofily (či jen Deidaro-, Shikamaru-, Gaaro- či Asumo- fily) a Deathnotefily (či jen L-fily), aby shlédli a pochválili!
Ne, mlčim. Já vím, že mé nadšení nikdo normální nepochopí. :D