Tohle je nejhorší a nejpříšernější blog emo snažících-se-být-in náctek

3. května 2010 v 20:41 | Penguin |  Hlemzy
Tohle není moje věc, spíš se týká jednoho článku, co sem dala Terka. Trochu níže je vidět článek "Já ale fakt NEjsem EMO!", jehož obsahem jsou fotky, které vznikly, když moje drahá nee-chan šla se psem, a já se jí nedivim, to světlo bylo vážně zajímavý, možná bych taky vytáhla mobil a zkoušela cvakat.

"Tady je taková malá ukázka toho, co vznikne, když dáte depresí stižené na hlavu padlé puberťačce do ruky foťák a pošlete ji ven..."

Jen úryvek komentáře, který k tomu Terka přidala. Nevím, jestli se našlo víc lidí, co to, stejně jako tahle chápavá dívčina, pochopilo tak, že Terka je emařka, a připadá si "cool" nebo "in", že to sem dává. Děcka, přečtěte si tohle (Wikipedie - Ironie) :)

Mrtví, hřbitovy, atd., si úctu vyžadují. Sama kupříkladu nesnáším už jenom to, když si někdo z toho dělá srandu, nebo třeba jen odmítá v kostele sundat pokrývku hlavy. Nemám ráda emaře, kteří, právě jak sama autorka onoho antičlánku říká, si na ty trosky hrájí jenom kvůli tomu, že je to v módě, a i když jim nic nechybí, nadávají na svět, hrozí sebevraždou a žiletku nepoužívají ztrovna k holení.

Já bych se k takovému článku taky nesnižovala. Ale když někdo z mojí spoluautorky dělá přiblbou náctku, snažící se být in, hubu držet nebudu.

Howgh.
 


Komentáře

1 Duduko Duduko | Web | 3. května 2010 v 21:03 | Reagovat

Ok :D ..idem vás pridať :D ..
PS. Ikonka je v pohode ;-)

2 terrry terrry | 3. května 2010 v 21:22 | Reagovat

Penguin, naprosto s Tebou souhlasím. Znám neechan a tamta *píp* by mohla příště číst i něco jiného, než je nadpis.

3 Terka-chan Terka-chan | 3. května 2010 v 23:35 | Reagovat

Páni, vy jste mě úplně dojaly...*potají stírá slzičku*...takovou podporu bych nečekala, ale děkuju za ni :-)
Nicméně je pravda, že ten nadpis onoho inkriminovaného článku nebyl míněn vážně. Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem emo a ani nepředstírám, že tomu nějak rozumím...pro mě je emo prostě všechno, co  nějakým způsobem působí depresivně. Pokud to někomu vadí, neodsuzuju to, naopak, jsem ráda, že se občas komentech objevá i něco jinýho než "hezký" a "wow".
To, že ona dotyčná vajádřila svlj  názor jsem schopná překousnout,má u mě dokonce malé plus za to, že se zdržela vulgarit a nenazvala mě hned v prvním řádku třikrát krávou a pětrákt pitomou slepicí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama