Květen 2010

Tak mi klidně nadávejte, že nemám nápady

30. května 2010 v 22:19 | Penguin |  Avatary
Nevěděla jsem už, coby, ale říkala jsem si, že když sem si jednou dala s něčím práci, tak to zužitkuju ještě jednou. :D Aneb avatary spešl vyříznuté z našeho laye, violá.

1+d+f+s

Nevěřící Vlasák

30. května 2010 v 16:51 | Divadlo Járy Cimrmana (vložila Penguin) |  Nezařaditelné

Nepotřebuje komentář... Prostě jsme se zase jednou dívali na Cimrmana, a tohle je prostě výborný :) Snad jen: "Jelikož chtěl národ český mlátit, musel jsem jeho projev zkrátit!"


Kterak si Penguin řekla, že v jednoduchosti je krása, a neblaze to skončilo.

29. května 2010 v 23:04 | Penguin |  Novinky z blogu
No, měla jsem zvláštní náladu a z ten starý vzhled ve mně vyvolával zimní náladu, která je sice úplně stejná, jako moje nálady jiné, avšak také stejně blbá, a proto jsem se rozhodla jej změnit.
Začlo to nevinně. Řekla jsem si, že to bude zelený. Pak, že tam budou limetky, načež jsem si uvědomila, že bych si dala mojito, pak sem si řekla, že by to chtělo něco letního, tak jsem dala do dA "summer" a vyhrabalo to u ženskou, no a protože mi ta koláž nevycházela, doplácla jsem to jakýmsi slunečníkem. Pak mi též došlo, že mám z nějakého důvodu vypojený tablet, a tak jsem si ho zapojila a začla ještě čmárat :D (rolujte na konec stránky! to je cakacaka lodička, co? :D)

No, už držim zobák. Kdyby se strhla jó velká vlna nevole, vrátím ten starej lay. 

Danke schön

23. května 2010 v 12:58 | Penguin |  Novinky z blogu
TOPlist asi kecá, nebo se minimálně neshodl s BlueBoardem, ale podle jeho informací tu bylo už přes 2000 lidí, což kupříkladu web naší šáhlé třídy sbíral pár let (my fungujeme přes 5 měsíců). Dík!

Jo, a k tý změně mám takovou zvláštní náladu, takže možná změním lay :)

TROCHU PASSÉ, ALE EDIT: DĚKUJEME I TĚM NAŠIM CHLAPCŮM ČESKÝM ZLATÝM, ŽE JIM UKÁZALI, ŽE TADY U NÁS HOKEJ UMÍME HRÁT! HA, A PRO NÁS DYNAMÁKY-MOELLERÁKY-EATOŇÁKY JE TO DOUBLEMISTROVSKÁ SEZONA, DÍKY HOŠI!

NEPASSÉ EDIT: Až se budu jó nudit, což asi tenhle tejden budu, na ten lay pohnu bulvou :)

Konkrétně abstraktní čmáranice

19. května 2010 v 22:45 | Ocásek s Vlastinkou a Penguin
av_nahled
(Sejměte obrázek myší!)
No... Protože u nás na škole řádí maturity, máme trochu pošahaný rozvrh (a my jsme pošahaní, takže máme rádi pošahané věci, a aktuální rozvrh nám docela vyhovuje :D), ale občas se potom stane, že máte na suplování na občanku angličtinářku, která dá volnou zábavu. Karty ovšem zakázány, což občas u nás ve třídě bývá menší problém, museli jsme se tedy zabavit jinak - a protože Ocásek náhodou měla u sebe Giocondy a skicák a obě máme poněkud divné nálady (nebo naši kamarádi mají divné nálady, a do obrázku se to promítlo), začly jsme čmárat, a to doslova :D Podpis je trochu divný, to protože tam nebylo původně Penguin, ale moje jméno co mi napsali na ovčanku...

Pro plné zobrazení klikněte tadyhle nebo na výřez...

P.S. Je tam zakomponováno hodně věcí. Kdyby v tom někdo něco viděl, nebo si myslel že vidí, nechť vyjádří názor... Docela mě to zajímá. :D

Čtyři divné a nesourodé

19. května 2010 v 22:24 | Penguin |  Avatary
BJxBJ2xGD1xGD2

Já bych byla líná a nic by se mi nechtělo, kdybych si před časem nestáhla od Strangeba ty dobrý předlohy :D Mám jich samozřejmě ještě fůru, ale mám krizový období, takže zde je výflus čtyř s nebohými Green Day, nijak spolu nesouvisejí, každý ves jiná pes a ještě si určitě půlka lidí bude myslet, že tím americkým idiotem myslím BJe, což není pravda :D

Sunset

19. května 2010 v 16:43 | Terka-chan |  Fotky
nahled
Ano, vím, je to kýčovité, bez nápadu a je toho plnej net. A víte co? Mě je to jedno!

Všechny fotky ZDE v Galerii :-)

Strange combinations

14. května 2010 v 21:25 | Penguin |  Blendy
Za
1) je zase divný to dávat do kategorie Blendy, i když jsou to jen nepovedené slitiny dvou fotek :D
2) pochybuju, že se kombinacemi trefím do něčího vkusu, možná tak že někdo má rád zároveň BJ Armstronga a Gerarda z MChR (to bylo pro Terrri), to, proč sem s tímhle přišla, tj. ve vlastním zájmu, to je asi trochu divná kombinace, a mě samotný tam ještě několuk guyů chybí... ehm, je to Alex Pettyfer (např. Alex Rider ze Strombreakera nebo Freddy z Wildchild) a Vojta Dyk :D

Je to 240x320, tj. hodí se to jako tapeta na většinu mobilů, ale pochybuju, že by to někomu přišlo vhod :D Ještě s tím nápisem...

(plný náhled - pravé tlačítko myši - Zobrazit obrázek)

vojta_alexxnj_gerard

Na stojáka - Pohádka o 13 důchodech

13. května 2010 v 20:50 | Miloš Knor, HBO (vložila Penguin) |  Nezařaditelné

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Něco, co mě po dlouhý době opravdu rozesmálo :D
I když je tak trochu smutný, jak je to pravdivý...

Webové, zelené, a Uppereastsideské

7. května 2010 v 20:18 | Penguin |  Layouty
Už tu dlouho nebylo z mé pseudografické tvorby... Nekamenovat, já vim, že jsem amatér :D Kdyby se náhodou někomu zalíbilo, nechť napíše a já si rozmyslim, jestli dám nebo nedám... Já totiž taky nevim, jestli by se to dalo nastavit na blog.cz :D

Obrázek z Googlu, samozřejmě že náš nejúžasnější seriál Gossip Girl natáčí TV CW :-)

gg

Tak X.O.X.O, lidi.

ICQ Story :-D

6. května 2010 v 18:55 | Terka-chan |  Nezařaditelné
Tady je malá ukázka toho, jak může vypadat diskuze dvou cvoků, když je při tom nikdo nehlídá...:-D

777 - 5. část aneb Fillery občas musí být :-)

4. května 2010 v 22:22 | Penguin a Terrry |  Literární tvorba
fd

Ahoj ahoj ahoj. Zase se hlásíme. A já (Penguin) mám krizi. Nemám ráda Willa, ale zato Nathan je týpek :D V podstatě se začíná blížit předloze Willa... Která dávno jeho předlohou není, protože to není takovej suchar, a Clara je taky ještě přiblbější, než ten kdosi, z kterýho pro ni čerpáme inspiraci :D Ale tak co, no... Ještě se to dá změnit :-P

Když ráno otevřel oči, přemýšlel, jestli se mu noční události jen nezdály. Karmínově rudé skvrny na bílé tkané rohožce u jeho postele ho však přesvědčily, že to sen nebyl. Nebo byl? Umí ta ženština vyvolat iluzi, která dokáže ovládnout mysl, a tím i tělo? Tedy když si mozek myslí, že je tělo zraněné, začne téci krev? A co po něm chce? Co ví ona a on ne?
Zavrtěl hlavou. Hloupost. Napřed té holce vysvětluje situaci pomoc Harryho Pottera, a teď ještě začíná uvažovat, jako by to byl Matrix.
Ale co po něm ta žena chce? Všechno poslední dobou přestalo dávat smysl.
Nesnídal. Neměl chuť, a uvědomil si, že stále v ústech cítí pachuť krve. Přes hlavu natáhl černé tričko, popadl motoristickou přilbu, a vydal se na policejní stanici. Když za ním zaklaply domovní dveře, v šeříkovém keři u příjezdové cesty cosi šustlo. Will se ohlédl. Nic tam, nebylo. Obláčků cigaretového kouře vznášejících se nad šeříkem si nevšiml. To ráno mu bylo skoro všechno jedno.

Look at those fools... They have no appreciation for art... And you have to feel art... And the art... Is an explosion.

4. května 2010 v 15:37 | Penguin |  Hlemzy
Sorry za tak nesmyslnej a dlouhej název článku... :D

Až na jeden článek včera jsem byla na své poměry dlouho neaktivní - bylo to tim, že jsem tu měla návštěvu :) Večer snad něco přidám... Jednak bych ráda napsala kousek 777, pak bych zase jednou ráda něco ukutila a to téma týdne mě tentokrát taky celkem zajímá :) Takže prosím chvíli strpení :)

zdroj obrázku (a KATSU! :D)

Tohle je nejhorší a nejpříšernější blog emo snažících-se-být-in náctek

3. května 2010 v 20:41 | Penguin |  Hlemzy
Tohle není moje věc, spíš se týká jednoho článku, co sem dala Terka. Trochu níže je vidět článek "Já ale fakt NEjsem EMO!", jehož obsahem jsou fotky, které vznikly, když moje drahá nee-chan šla se psem, a já se jí nedivim, to světlo bylo vážně zajímavý, možná bych taky vytáhla mobil a zkoušela cvakat.

"Tady je taková malá ukázka toho, co vznikne, když dáte depresí stižené na hlavu padlé puberťačce do ruky foťák a pošlete ji ven..."

Jen úryvek komentáře, který k tomu Terka přidala. Nevím, jestli se našlo víc lidí, co to, stejně jako tahle chápavá dívčina, pochopilo tak, že Terka je emařka, a připadá si "cool" nebo "in", že to sem dává. Děcka, přečtěte si tohle (Wikipedie - Ironie) :)

Mrtví, hřbitovy, atd., si úctu vyžadují. Sama kupříkladu nesnáším už jenom to, když si někdo z toho dělá srandu, nebo třeba jen odmítá v kostele sundat pokrývku hlavy. Nemám ráda emaře, kteří, právě jak sama autorka onoho antičlánku říká, si na ty trosky hrájí jenom kvůli tomu, že je to v módě, a i když jim nic nechybí, nadávají na svět, hrozí sebevraždou a žiletku nepoužívají ztrovna k holení.

Já bych se k takovému článku taky nesnižovala. Ale když někdo z mojí spoluautorky dělá přiblbou náctku, snažící se být in, hubu držet nebudu.

Howgh.