Které anime?

2. ledna 2010 v 23:28 | Terka-chan |  Hlemzy
Varování: Pokud se aspoň trochu neorientujete v různých anime, bude pro vás tohle trochu (trochu dost) nepochopitelný!!

Byla jednou jedna holčička, která chodila do školy, kde měla spolužačku Jainie. No a ta jednou začala s jakýmsi nepochopitelným "Who are you?" "We are Shinobi..." "...of the Sand." No a jelikož ta holčička byla od přírody zvědavá jak lázeňská veverka (k čemuž ji opravňuje to, že bydlí ve městě, který má slovo Lázně přímo v názvu), začala se po čase pídit, cože to ta Jainie zase žvaní. A tak se dostala k anime jménem Naruto. Zpočátku poněkud nedůvěřivě pozorovala jak v prvních dílech pobíhá jakýsi blonďatý trotl a pořvává, že se stane čímsi jako Hokage, ale brzy ji celý příběh strhl a prvních 100 dílů zhltla doslova jedním dechem. Potom si ale povšimla, že některé díly jaksi nesouvisí s hlavní dějovou linií. Trošku zapátrala na internetu a brzy zjistila, že téhle "omáčce", která ma za úkol udělat z anime o 90 dílech seriál o 220 epizodách, se říká fillery. Jelikož ale byla pilná anime závislačka, rozhodla se fillery nějak překousnout a shlédla všech 220 dílů.
Poté se vrhla na Naruto Shippuuden, tedy pohračování první řady seriálu. Poplakala a zaslintala si nad Sasorim, proklela Sakuru a virtuálně zabila Sasukeho, až najednou kde se vzaly, tu se vzaly...FILLERY! Jistě sami uznáte, že když do vás japonští tvůrci hrnou třicet dílů, které se absolutně netýkají Akatsuki, je to trochu moc. A tak se naše pilná divačka na Shippuuden lidově řečeno vykašlala a vzala na milost starého dobrého Dr. House.
Po nějaké době se pokusila sledovat také Death Note, pro změnu anime, které zbožňuje drahá Pengiun-chan, ale během devíti dílů si vypěstovala alergii na český dabing a brzy ji přestalo bavit číst titulky u japonsky mluvených dílů. Na jeden večer jí temnotu nedostatku kreslených postaviček prozářilo třináctidílné anime Gravitation, ke kterému se už nevrátila, protože pokaždé, když uviděla růžové vlasy Shinda-kun, se jí začalo chtít zvracet.
A proto přišel...WOLF´S RAIN! Jako boží světlo prozářil její šedivé dny a dal jí vůli vyrtvat, smířit se s nepřízní osudu v podobě anglických titulků, pomalého internetu a ústavu pro choromyslné zvaného gymnázium. Rychle zkoukla všech skoro 40 dílů, aby je vzápětí shlédla ještě jednou. Srdnatě bránila svého oblíbence Kibu před pomlouvačnými klepnami, které o něm nestydatě prohlašovaly, že vypadá jako holka.
Jenže...bylo tu jesno velké JENŽE. Ono totiž koukat na jedno anime třikrát za sebou není ono. A naše divačka si nyní dělá starosti, protože neví, do čeho se pustit dřív. Možností je mnoho.

a) dokoukat Death Note
b) dokoukat Naruto
c) Bleach
d) Fullmetal Alchemist
e) Devil May Cry

No, a já jsem poněkud bezradná, poněvadž vážně nevím, co si vybrat. Kdybyste laskavě poradili, ocenila bych to, jenže jediní lidé, kteří si tohle (možná) přečtou, budou pravděpodobně do jednoho hlasovat pro Death Note, a do toho se mi ani trochu nechce. Ach jo. Asi se definitivně vzdám své animácké existence, případně se půjdu zabít, anebo potřetí zkouknu Wolf´s Rain. Takže Jashin s vámi, jdu si přečíst nějaký lehký YAOI na uklidnění.
 


Komentáře

1 terrry-SAN  XD terrry-SAN XD | Web | 3. ledna 2010 v 0:09 | Reagovat

mno takže začněme od začátku....
Kdo myslíte, že přived Jainie k anime? *hrdý úsměv*
Dál... Death note je boží a dá se to skousnout i s dabineg...ja s dabingem viděla celý anime  dva hraný filmy...navíc dabing nedabing L je všude dokonalej...*in love* naruto klasika doporučuji shlédnou (já osobně mám první část - Naruto - shlédnutou skoro 3x a Shippuuden temer 2x) Potom neechan když mluvíš o klepnách.... nemohla bys mě laskavě uíst jménem XD jinak já ti doporučuju Death Note... zatím jsem toho mnoho nevíděla přiznávám...zmíněné Naruto, Death Note dále prvních pár dílu Tenjou Tenge (fakt hrozná kravina XD) nějakých 40. dílů Blood+ (Saya začla bejt taková divná tak mě to nebavilo ale Moses nebo Solomon byly faaaakt kwaaasný) zatím 28 dílů Soul Eateru (naprosto boží dokonalý jenže...Soula má kámoška -  anechce mi ho dát- a Kida mám já děvenky :P....takže...nevíte k čemu jsem se tímhle výčtem chtěla dostat? *scratch*

2 Terka-chan Terka-chan | Web | 3. ledna 2010 v 0:11 | Reagovat

[1]: Takže to byl první člověk, kterej mi podle očekávání doporučil Death Note...sem to věděla :-D
ale máte smůlu, jdu na Naruto :-D

3 terrry-SAN  XD terrry-SAN XD | Web | 3. ledna 2010 v 0:13 | Reagovat

[2]: jak chceš XD

4 Jaine Jaine | 3. ledna 2010 v 11:06 | Reagovat

*evil smile a vytahuje katanu* Ja Death Note [L]  pomstim  *seka katanou hlava nehlava do monitoru, prizemz si nedorozumenim usekne i par prstu* jinak az dokoukas Naruto , tak dokoukej DN a ty ostatni neznam zatiim *nasazuje si cerne bryle a odchazi do Matrixu*

5 Devil-avril 37 Devil-avril 37 | Web | 3. ledna 2010 v 14:04 | Reagovat

doporučuju Fullmetal alchemist

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama